ATHENS Колекција венчаници на Берта

Љубители на високата мода и обожавателки на прекрасни венчаници, пред вас е уште една галерија која ќе ви ги наполни очите. Модната куќа „Берта“ секогаш нуди прекрасни, гламурозни и тренди венчаници о…