Водителката Милена кажа „Да“

Водителката на Канал 5 телевизија, Милена Антовска, му кажа „Да“ на нејзиното момче Гордан Станковски. Згодната водителка сигурно ќе биде една од најубавите македонски невести.

Со нетрпение очекуваме да ја видиме во венчаница. Во меѓувреме еве фотографија со нејзиниот веренички прстен. Bride.Mk им посакува многу среќа во заедничкиот живот на Милена и Гордан!

16105990 1820174201574957 103941111298414791 n

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?