Bride.Mk предлог: Најромантичен начин да ја запросите саканата

prsten-littВо екот на празничната магија кога запросувањата се вистински хит...

Прочитај повеќе...

5 трикови за совршена фотографија со вереничкиот прстен

pr-mПразниците се период на прослава, убави моменти и изненадувања. Многумина најголемото изненадување...

Прочитај повеќе...

Најубави свршенички прстени од Сваровски - за вечна љубов!

sv-mЗа сите кои размислувате да ја запросите својата сакана, Сваровски има да понуди...

Прочитај повеќе...

Спортска супер-двојка: Се верија Дино Захов и Јованка Радичевиќ

radicevic-zahov-mГолманот на Турново, Дино Захов, и ракометарката Јованка Радичевиќ...

Прочитај повеќе...

Дедо Мраз од Струмица ја запроси саканата

dedo5-mraz-mОвој период од годината е навистина актуелен за запросување, а Дедо Мраз на Дијана...

Прочитај повеќе...

Запросување во Сити Мол: Елена и Трајче

fleshmobСо флешмоб на песната Marry you од Бруно Марс, Трајче ја запроси својата...

Прочитај повеќе...

7 најскапи начини да ја запросите девојката

skapozapr-mЉубовта е слепа. Но вие не можете да бидете слеп пред тој важен момент...

Прочитај повеќе...

8 нешта кои треба да ги направите откако ќе се верите

verid2-mТој го постави прашањето. Вие рековте ДА! Сега што? Следнте 8 работи...

Прочитај повеќе...

Романтични зимски фотографии како инспирација за фотосесија

zaprosuvanjepraznik-mЗимата покрај студеното време со себе носи можност за создавање топли...

Прочитај повеќе...

10 филмови кои треба да ги гледате пред да правите свадба

gledanjefilm-mКога веќе е одреден датумот за вашата свадба, сигурно веќе ја чувствувате возбудата...

Прочитај повеќе...

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?