3 работи кои не треба да му ги правите на вереничкиот прстен

verenickiprstennesta-mВашиот свршенички прстен не е само симбол на вашето соединување. Исто така има голема...

Прочитај повеќе...

Необичниот веренички прстен на Дајан Кругер

dajan-mГерманската актерка и модел Дајан Кругер има навистина неверојатен стил, а тоа...

Прочитај повеќе...

Одберете го вистинскиот прстен за неа

prstenneaЗапросувањето не може да се замисли без совршен прстен, а ова се само неколку работи...

Прочитај повеќе...

Пилот на романтичен начин ја запроси саканата на аеродром

avionОва видео покажува како еден млад пилот од Перу и предложи брак на...

Прочитај повеќе...

Уште едно интересно запросување во Македонија

indeks-zap-mОткако го избравме најдоброто запросување за 2015-та кое се случи...

Прочитај повеќе...

14 години љубов: каратистката Наташа Илиевска ќе се мажи

natasa-nikola-mНајдобрата македонска каратистка Наташа Илиевска овој Бадник доби...

Прочитај повеќе...

Како вашиот веренички прстен да блеска со сиот сјај?

veerenicki-sjaj-mЗа тој прстен сте сонувале со години, и сега кога конечно го имате треба...

Прочитај повеќе...

Божиќ е идеален ден да ја запросите саканата

bozik-zaprosi-1-mНајновите истражувања покажуваат дека Божиќните празници се најромантичниот...

Прочитај повеќе...

Најдоброто запросување во Македонија во 2015-та

strina-zaprosuvanje-mЕдна Ана Марија, убава и фина прифати да стане стрина...

Прочитај повеќе...

Новогодишното изнанадување за Доротеа од Дарко

dorotea-darko-mЧеститки за еден од многуте парови кои оваа година ќе се подготвуваат за свадба...

Прочитај повеќе...

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?