Фудбалерот Влатко Грозданоски ја запроси манекенката Христина

vlatkoihristina-mВлатко Грозданоски, еден од најзгодните фудбалери кај нас на неодамнешното...

Прочитај повеќе...

Галерија прекрасни веренички прстени -2 дел

verenickiprst-mОвален, срцевиден или квадратен облик? Има најразлични форми на веренички...

Прочитај повеќе...

Најкул запросување: Ја запроси играјќи „Монопол“ специјално направен за неа

monopolzaprosuvanje-mЏастин Лебон и неговата партнерка, Мишел От, се големи вљубеници...

Прочитај повеќе...

Тројца штипјани во исто време ги запросија девојките

chicago-marriage-proposal-ideaВо Штип се случи „групно“ запросување кога тројца другари од Штип решија во исто време

Прочитај повеќе...

Сoња & Mладен: Романтично запросување

sanja-mladenzaprosuvanj-mГосподинот Совршениот, господинот Единствениот, отсекогаш Сонуваниот...

Прочитај повеќе...

Јавно запросување на презентерката на временска прогноза

poncomarcelaПреубавата презентерка на вести беше прекината во презентирањето на...

Прочитај повеќе...

Запросување на концертот на Каролина

zaprosuvanje-karolinaЕдно момче во Дојран го искористи концертот на Каролина за јавно да ја запроси својата сакана....

Прочитај повеќе...

Сања Ристиќ кажа „ДА“

sanja2ristik-mСања Ристиќ кој сите ја паметиме по еден од најголемите македонски...

Прочитај повеќе...

Димитар Андоновски ја запроси девојката: Таа кажа „ДА“

DIMITARANDONOVSKI3Пејачот Димитар Андоновски ја запроси неговата девојка Христина, кога...

Прочитај повеќе...

Романтично запросување во Прилеп

zlatkoialeks-zap-mПокрај свадбите кои се доста актуелни во летниот период, и романтичните запросувања...

Прочитај повеќе...

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?