Свршенички прстени од Сваровски 2018

Swarovski-Fresh-Ring-5251685-mРетко која од современите девојки е љубителка на злато, но затоа нема жена која не...

Прочитај повеќе...

Водителот Игор Чурчиќ на романтичен начин ја запроси девојката среде емисија

igor-curcic-tijana-vasiljevic-mВодителот Игор Чурчиќ и приреди вистинско изненадување на својата девојка Тијана Васиљевиќ....

Прочитај повеќе...

Запросување во емисијата „Брза кујна“

brzakujna-mВо емисијата за готвење „Брза кујна“ младата Џансу се натпреваруваше со својот брат и не очекуваше...

Прочитај повеќе...

Адел и помогна на своја обожавателка да го запроси саканиот

adele 2263085b-nПоп ѕвездата и помогна на нејзината обожавателка Хејли да ги запроси нејзиниот дечко Нели

Прочитај повеќе...

Овековечени емоции - Камера во кутијата со веренички прстен

kamerakut1Со оглед на тоа што просидбата е исклучително важен момент во секоја врска, момците...

Прочитај повеќе...

(ФОТО) Јелена Розга доби веренички прстен

jelenaprsten-mmПопуларната пејачка Јелена Розга (38) му кажа „ДА“ на нејзиното момче, Стјепан Хаусер (29)...

Прочитај повеќе...

Идеални денови да ја запросите саканата

valentines proposeДенот на вљубените не е најомилениот ден за просидба. Не е тоа ниту дочекот на...

Прочитај повеќе...

Новинар на РТС ја запроси колешката во програма во живо

rtsnovinari-mНовинарот на Радио Телевизија Србије, Далибор Жариќ, маскиран во Дедо Мраз ја запроси...

Прочитај повеќе...

Ева Нединковска кажа „ДА“

773714 10207495458442903 2139771376101692846 oНекогашната пејачка, а сега успешна директорка на центар за обуки, Ева Нединковска...

Прочитај повеќе...

Влатко Лозаноски ја запроси Савка

lozano-savka-mПоп пејачот Влатко Лозаноски по деветгодишна врска се одлучи...

Прочитај повеќе...

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?