Пејачката Ријана како прекрасна деверуша

Ријана беше во улога на деверуша на свадбата на нејзината асистентка и блиска пријателка Џесика Моралес.За оваа пригода 27-годишната пејачка одбрала долг фустан со цветни детали и во боја на лаванда. Погледнете неколку фотографии:

rijanadeverusa

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?