Луксузни Jimmy Choo невестински чевли 2015

Jimmy Choo ја откри новата колекција невестински чевли и аксесоари за 2015-та година. Колекцијата се состои од бели високи потпетици, златни клатч чантички од крокодилска кожа, чипкасти балетанки и сандали со Сваровски кристали - одличен избор за комплетирање на невестинскиот гламурозен изглед.


Новоста е тоа што можете да си порачате и персонализирани чевли, да го одберете материјалот, да ви бидат испишани иницијалите или датите на свадбата:

 

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?