LED Венчаници во кои буквално ќе блескате

Доколку мислите дека до сега сте виделе сè од светот на венчаниците- се лажете! Сигурно никогаш до сега не сте виделе венчаница која буквално блеска. Еви Ротстејн е дизајнерката која инспирирана од сијаличките во Дизниленд ја создаде колекцијата величествени венчаници кои блескаат.

Секоја од венчаниците од оваа колекција раскажува своја приказна. Моделите се направени од огледалца, ЛЕД диоди и кристали. Уживајте со необичната колекција:

 

 

 

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?