DIY: Елегантна собрана фризура

Елегантната собрана фризура е идеална за свадбени свечености или други настани кои од вас бараат да изгледате гламурозно. Ви ја претставуваме оваа идеја преку фото-туторијал како сами да ја направите.

 

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?