23 најубави невестински чевли, за невести со добар вкус

За секоја модерна жена чевлите се нешто свето, а за модерните невести, чевлите се еден од најбитните аксесоари за совршен невестински изглед. Да се најде совршениот пар бели, елегантни, женствени и модерни високи потпетици, верувајте не е воопшто лесно. Но, ако на некој намерен или случаен шопинг најдете нешто слично на ова, не размислувајте дали да ги купите:

 

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?