Најубавите штикли на светот - Jimmy Choo Bridal 2016

За невестите кои се вљубенички во добри потпетици, ова е колекција што ќе ги остави без збор.  Чевлите од Jimmy Choo креирани за невестите во 2016-та се неодоливи, гламурозни и совршени.

Одберете со бисери или кристали и заблескајте како што доликува на една модерна невеста:

jimmychoo-2016 9

bride300x200

Колку пари сметате дека се доволно да подарите кога двајца одите на свадба?